Praktické tipy

 

jap.gifStavební pouzdra umožňují elegantní řešení otevírání posuvných dveří tam, kde není možno řešit dveře klasickýmotočným   způsobem. Stavební pouzdro JAP lze použít do klasiceké zděné nebo sádrokartonové příčky.Jednoznačným pozitivem je úspora   místa. V menších místnostech díky nim můžete využít prostor u stěny v těsné blízkosti dveří nebo si díky užití zvětšit prostor koupelny   není nutno počítat s prostorem pro otevření dveří jak v koupelně tak na chodbě.

Tento systém zasouvání dveří do příčky Vám nabízí moderní ale hlavně praktické i estetické řešení interiéru.Do stavebního pouzdra   lze osadit jakýkoli typ interiérových dveří od standardních, masivních až po dveře celoskleněné

Stavební pouzdra jsou bezbariérová, a proto jsou vhodným řešením například i pro rodiny s dětmi, seniory se sníženou možností   pohybu či handicapované.

jap.jpg

 

Nabízíme obsáhlé služby co se týče návrhu řešení dispozice bytů ,koupelen a bytových jader - lze využít služeb bytového architekta

Ceny u grafických návrhů interiérů jsou individuální a při jejich případné realizaci se cena prací architekta mění na vaši slevu z celkové ceny.